kariera

Firma Cortina poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

- obsługa strony i sklepu internetowego;

- przygotowywanie ofert dla sieci handlowych oraz klientów indywidualnych;

- bieżące przyjmowanie i realizowanie zamówień;

- budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji handlowych z klientami;
- przesyłanie materiałów, próbek towarów do klientów;

- wykonywanie, selekcjonowanie i obróbka fotografii.

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu strony i sklepu internetowego;

- znajomość pakietu MS Office i obsługa kasy fiskalnej;

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem;

- umiejętność tworzenia ofert handlowych;

- dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych;

- mile widziana umiejętność tworzenia fotografii produktowych;
- samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność i komunikatywność;

- zmysł estetyczny, kreatywność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

- stabilność zatrudnienia;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przyjazną atmosferę pracy;
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.

 Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:   praca@cortina.pl

MAGAZYNIER

Opis stanowiska pracy

- przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych
- prace związane z kompletacją i wysyłką towaru do Klienta
- udział w przeprowadzanych inwentaryzacjach
- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

Wymagania:
- dyspozycyjność, dokładność i uczciwość
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku wraz z znajomością zasad funkcjonowania magazynu
- dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
- praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:  praca@cortina.pl